Skoči na glavno vsebino

Na povabilo režiserja veseloigre Dve nevesti g. Boruta Gartnerja je štirinajst naših učencev sodelovalo pri igri na prostem, ki se je dogajala v Stari Loki.

Sodelovali smo v štirih izvedbah igre, nekateri učenci so igrali otroke Melharjeve družine, drugi pa so skavtom pomagali pri pripravi prostora za gledalce. Učenci naše šole so bili brez težav in toplo sprejeti v lokalno skupnost in igralsko zasedbo. Tako niso občutili nobenih težav ob nastopanju, ob delovni pomoči pa so se počutili koristne. Lepo nam je bilo, da smo lahko dihali skupaj, brez ovir in predsodkov, da je bil vsak sprejet in dobrodošel tak, kot je.

Iz srca se zahvaljujemo režiserju Borutu Gartnerju in celotni organizacijsko igralski ekipi, ki nas je tako toplo sprejela. V nas še vedno odmevajo vsi lepi trenutki, ki smo jih doživeli skupaj.

Spodaj si oglejte nekaj foto utrinkov našega druženja.

 

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost