Skoči na glavno vsebino

S Športnim društvom Partizan Škofja Loka smo začeli »TRENIRATI SKUPAJ«, saj smo bili povabljeni v integracijsko vadbo naših učencev in rednih udeležencev njihovih športnih programov. Največji odziv so učenci pokazali za vadbo karateja, pa tudi drugod se radi vključujejo: gimnastika, odbojka, pilates in namizni tenis. Za začetek bo naša skupna vadba potekala za vsako aktivnost enkrat na teden do konca tega leta.

Vabilo Športnega društva Partizan k skupnemu projektu za našo šolo predstavlja zelo dobrodošlo obogatitev programa, zlasti pa je povezano z našim poglavitnim ciljem, da se učenci tudi v popoldanskem času aktivno in zdravo vključujejo v dogajanje kraja.

Zahvaljujemo se Športnemu društvu Partizan, da nam omogoča brezplačne aktivnosti.

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost