Z upravne enote Škofja Loka smo bili tudi letos povabljeni, da jim okrasimo božično – novoletno jelko. Glede na to, da je naša šola vključena v Erasmus+ projekt z naslovom »NARAVNA OKOLJA SPODBUJAJO UČENJE IN RAZVOJ OTROK S POSEBNIMI POTREBAMI«, smo se odločili, da za izdelavo okraskov uporabimo zgolj naravne materiale, katere smo nabrali v gozdu in pa lesene skobljance.

Okraske so učenci izdelovali v času podaljšanega bivanja. in v četrtek, dne 29.11.2019, na upravni enoti z njimi okrasili novoletno jelko. Božično novoletna jelka bo krasila hodnik na upravni enoti Škofja loka, obiskovalcem in zaposlenim pa pričarala  božično – novoletno vzdušje in jim z naše šole želela vesele in blagoslovljene praznike in Srečno novo leto 2019.