V petek, 6. oktobra 2023, je v Mariboru, v Centru Gustava Šiliha Maribor, potekalo 36. srečanje slovenskih specialnih in rehabilitacijskih pedagogov. Na slavnostni prireditvi so počastili tudi 110-letnico delovanja Centra Gustava Šiliha Maribor in podelili priznanja za najboljša oziroma najkvalitetnejša otroška in mladinska glasila zavodov za usposabljanje Republike Slovenije za leto 2023.

S ponosom in veseljem sporočamo, da smo za šolski časopis Stezice za šolsko leto 2022/2023 prejeli eno od priznanj za najboljše šolsko glasilo za leto 2023. Tudi to nas žene naprej. Čestitke vsem, ki ste z branjem, pisanjem in ustvarjanjem sodelovali!

Vabljeni k ogledu utrinkov s prireditve, kjer je priznanje za naš šolski časopis prevzela učiteljica Manca Selak. K prebiranju Stezic 2022/2023 pa ponovno vabljeni s klikom na povezavo TUKAJ