Šolski sklad

• Ada Šturm
  • Simon Posnjak – predstavnik staršev
  • Mojca Gantar – predstavnik staršev

Šolski sklad deluje glede na Pravila šolskega sklada Osnovne šole Jela Janežiča.

Zbiranje sredstev v okviru šolskega sklada je prednostno namenjeno pomoči socialno ogroženim učencem. Sredstva se lahko uporabijo tudi za namene, ki niso zagotovljena v sklopu rednega programa MIZŠ ali občin.

Starši oz. skrbniki za pomoč iz šolskega sklada zaprosijo na obrazcu Vloga za denarno pomoč iz šolskega sklada

Sredstva se pridobivajo iz donacij, prispevkov staršev, prodaje izdelkov učencev in namenitve dela dohodnine.

Nova zakonodaja omogoča, da lahko del dohodnine (0,3 %) namenite šolskemu skladu (zaprosilo in obrazec za namenitev dela dohodnine šolskemu skladu).

Zbiramo sredstva za socialno ogrožene učence. Transakcijski račun: 01322-6030691876.