Drage učenke in učenci, spoštovani starši in skrbniki.

Z velikim veseljem vam sporočamo, da bomo v šolskem letu 2024/25 pouk vsi imeli v prenovljeni in nadzidani šoli! Začetek bo slovesen, saj ne začenjamo le novega šolskega leta, temveč lahko rečemo, tudi novo obdobje v zgodovini šole. Gradnja je bila dolgotrajen in zahteven proces, vendar smo s skupnimi močmi in z vztrajnostjo, uspeli ustvariti prostor, ki bo motiviral, spodbujal rast, učenje in ustvarjalnost. Velika zahvala gre občinam ustanoviteljicam, ki so nesebično in velikodušno prispevalale sprva načrtovana in nato dodatna sredstva ter ministrstvu za vzgojo in izobraževanje. Nova šola ni le zgradba iz betona in opeke, temveč simbol celotne skupnosti, ki si prizadeva za najboljšo vzgojo in izobraževanje učencev. Ko bo pouk stekel, bomo občine in šola organizirali otvoritev, kjer si boste novo pridobitev lahko v živo ogledali.

Pouk se bo pričel v ponedeljek, 2.9., po urniku, ob 7.30, organizirano bo jutranje varstvo. Prevozi bodo potekali po razporedu, ki vam ga bodo sporočili prevozniki. Učenci in starši boste v tednu od 26. do 30. 8. prejeli podrobnejše informacije o razredih po mejlu. Prav tako boste potrebne informacije po mejlu prejeli novi učenci oziroma starši. Za kakršnakoli vprašanja nas kontaktirajte.

Želimo vam lep zadnji teden počitnic in najboljšo pripravo na novo šolsko leto.